YHTEYSTIEDOT

Esteettinen terveysklinikka Nordicshape, Espoo

Yhteydenotot

09 547 4044

info@nordicshape.fi

Nordicshape Oy

Y: 2844316-1

Verkkolaskuosoite (OVT Tunnus)

003728443161

Välittäjän tunnus

BAWCFI22

Hevosenkenkä 3, 02600 Espoo

Panorama Tower 7. kerros

Kauppakeskus Sellon vieressä

(Sellon ja Kehä I välissä oleva rakennus)

Parkkeeraaminen:

Sellon kauppakeskuksen parkkihalli 3 h ilmaista pysäköintiaikaa

Aukioloajat sopimuksen mukaan

maanantai - perjantai 

klo 09:00 - 20:00

lauantai - sunnuntai

klo 11:00 - 15:00

panorama_tower.png
Henkilöstö

Samuel Rossi

samuel.rossi@nordicshape.fi

Heidi Tammiruusu

heidi@nordicshape.fi

Taina Heikkinen

taina.heikkinen@nordicshape.fi

Olga Lensu

olga@nordicshape.fi

Anja Wirth

anja@nordicshape.fi

Hanna Timonen

hanna@nordicshape.fi

Jonna Imponen

jonna@nordicshape.fi

Mia Lepistö

mia@nordicshape.fi

Nina Rajamäki

nina@nordicshape.fi

Anna Heikkinen

info@nordicshape.fi

Kaarina Krogerus

kaarina@nordicshape.fi

Mia Korpi

mia@nordicshape.fi

Toimitusjohtaja

+358 44 744 2565

Business Manager

+358 44 377 7097

Johtava sairaanhoitaja

+358 50 325 6122

Vastuulääkäri

+358 41 549 2520

Kosmetologi

+358 44 020 2077

Sairaanhoitaja

+358 44 404 4048

Sairaanhoitaja

+358 40 846 1415

Sairaanhoitaja

+358 50 302 4600

Sairaanhoitaja

+358 45 6360 237

Kosmetologi / Meikkaaja

+358 9 547 4044

Erikoissairaanhoitaja

+358 40 058 0477

Mielen valmentaja

+358 50 353 3327