top of page
kompilaatio2.jpg

YHTEYSTIEDOT

ESTEETTINEN TERVEYSKLINIKKA NORDICSHAPE

YHTEYDENOTOT

AUKIOLOAJAT SOPIMUKSEN MUKAAN

Maanantai-perjantai: klo 09.00-21.00

Lauantai: klo 9.00-16.00

OSOITE

Hevosenkenkä 3, 02600 Espoo

Panorama Tower, 7. kerros kauppakeskus Sellon vieressä 

(Sellon ja Kehä I:n välissä oleva rakennus)

KULKUYHTEYDET

Julkisella liikenteellä

Nordicshape sijaitsee kattavasti eri kulkuyhteyksien varrella aivan junaradan vieressä. Helsingistä pääsee kätevästi A-, E-, U- ja Y-junilla. Myös useat kaukojunat kulkevat Leppävaaran kautta. Linja-auton runkolinja 550 kulkee klinikan läheltä, jolla pääsee Itä-Helsingistä aina etelä-Espooseen.

Autolla

Nordicshape sijaitsee Kehä I:n varrella Leppävaarassa kauppakeskus Sellon vieressä. Auton voi jättää parkkiin Sellon parkkihalliin, jossa on 3 tuntia ilmaista pysäköintiaikaa.

panorama_tower.png

LASKUTUSTIEDOT

Nordicshape Oy

Y-tunnus: 2844316-1

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus)

003728443161

Välittäjän tunnus

BAWCFI22

HENKILÖKUNTA

Samuel Rossi

samuel.rossi@nordicshape.fi

 

Heidi Tammiruusu

heidi@nordicshape.fi

Julia Uutinen

julia@nordicshape.fi

Taina Heikkinen

taina.heikkinen@nordicshape.fi

Olga Lensu

olga@nordicshape.fi

Eveliina Liimatta

eveliina@nordicshape.fi

Jonna Imponen

jonna@nordicshape.fi

Mia Lepistö

mia@nordicshape.fi

Nina Rajamäki

nina@nordicshape.fi

Erika Ekman

erika@nordicshape.fi

Essi Ojala

essi@nordicshape.fi

Sofia Wirth

info@nordicshape.fi

Anna Heikkinen

info@nordicshape.fi

Kaarina Krogerus

kaarina@nordicshape.fi

Toimitusjohtaja

+358 44 744 2565

Business Manager

+358 44 3777 097

Markkinoinnin asiantuntija

Johtava sairaanhoitaja

+358 50 325 6122

Vastuulääkäri

+358 41 549 2520

Johtava kosmetologi

+358 44 9811 763

Sairaanhoitaja

+358 40 846 1415

Sairaanhoitaja

+358 50 302 4600

Sairaanhoitaja

+358 45 6360 237

Sairaanhoitaja

+358 45 171 0202

Sairaanhoitaja

+358 45 171 1164

Kosmetologi

+358 9 547 4044

 

Kosmetologi / Meikkaaja

+358 9 547 4044

Erikoissairaanhoitaja

+358 40 058 0477

bottom of page