YHTEYSTIEDOT

Henkilöstö

Samuel Rossi

samuel.rossi@nordicshape.fi

Taina Heikkinen

taina.heikkinen@nordicshape.fi

Olga Lensu

olga@nordicshape.fi

Päivi Tylli

paivi@nordicshape.fi

Anja Wirth

anja@nordicshape.fi

Hanna Timonen

hanna@nordicshape.fi

Jonna Imponen

jonna@nordicshape.fi

Anna Heikkinen

info@nordicshape.fi

Toimitusjohtaja

+358 44 744 2565

Johtava sairaanhoitaja

+358 50 325 6122

Vastuulääkäri

+358 41 549 2520

Sairaanhoitaja

+358 40 573 5689

Kosmetologi

+358 44 020 2077

Sairaanhoitaja

+358 44 404 4048

Sairaanhoitaja

+358 40 846 1415

Kosmetologi / Meikkaaja

+358 9 547 4044

Esteettinen terveysklinikka Espoo

Yhteydenotot

09 547 4044

info@nordicshape.fi

Nordicshape Oy

Y: 2844316-1

Verkkolaskuosoite (OVT Tunnus)

003728443161

Välittäjän tunnus

BAWCFI22

Hevosenkenkä 3, Espoo

Panoramatower 2. kerros

Kauppakeskus Sellon vieressä

Aukioloajat sopimuksen mukaan

maanantai - perjantai 

klo 09:00 - 20:00

lauantai - sunnuntai

klo 11:00 - 15:00

Yhteydenotto -lomake

Esteettinen klinikka© 2017 Nordicshape Oy 2844316-1

09 547 4044

Hevosenkenkä 3, Espoo, Leppävaara

Panoramatorni 2. krs